Statti

10-24 червня пройшов «Jazz Summer Camp 2019»

Опубликовано

Школа дистанційного навчання «FOCUS» активно співпрацює з літнім музичним проектом «Jazz Summer Camp», який призначений для талановитих дітей та їх батьків. В цьому році він знову проходитиме на узбережжі Чорного моря в Болгарії в Золотих пісках.

За 14 днів Ваша дитина  має можливість повністю поринути в світ музики, відвідати індивідуальні заняття з найкращими джазовими педагогами,  спробувати грати в музичних колективах різноманітного складу, прийняти участь в концертах і воршопах. А також відпочинок  Чорного моря та  веселі піратські паті на справжньому кораблі.

Спеціально розроблена програма дозволяє розкрити таланти Вашої дитини, відчути себе справжнім музикантом. А батьки мають змогу поринути в атмосферу відпочинку та насолодитися джазовою музикою.

Учні школи дистанційного навчання «FOCUS» також з радістю і задоволенням беруть участь у цьому проекті. Впевнені, що дух творчості, джазового натхнення, а також відпочинок на березі Чорного моря та піратські паті нададуть сил і наснаги всім учасника проекту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *